Son Dakika: 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Yığınak

Kuzeybatıdan kuşatılıyoruz! Çünkü ABD Bulgaristan’a, “Nevo Selo” üssü başta olmak üzere, Türkiye sınırlarına yakın birçok noktada bir yıldır askeri yığınak yapıyor! Kuzeydoğudan kuşatılıyoruz! Çünkü ABD sessiz sedasız Gürcistan’a askeri yığınak..

Yığınak
Yayınlanma: 373 Okuma

Kuzeybatıdan kuşatılıyoruz!

Çünkü ABD Bulgaristan’a, “Nevo Selo” üssü başta olmak üzere, Türkiye sınırlarına yakın birçok noktada bir yıldır askeri yığınak yapıyor!

Kuzeydoğudan kuşatılıyoruz!

Çünkü ABD sessiz sedasız Gürcistan’a askeri yığınak yapıyor!

Güneydoğudan kuşatılıyoruz!

Çünkü ABD’nin Irak’ta çok büyük bir askeri yığınağı var ve ayrıca defakto olarak devletleştirdiği, eğittiği ve donattığı Barzani eşkıyaları zaten emrindedir.

Güneyden kuşatılıyoruz!

Çünkü ABD; gerek kendi birlikleriyle ve gerekse de PKK/PYD’ye verdiği 3000 tır dolusu modern silah ve teçhizatla ORTADOĞUDAKİ EN BÜYÜK YIĞINAKLANMASINI yapıyor!!!

Yine güneyimizde Fırat boylarındaki topraklarımıza kadar göz dikmeyi büyük ideal edinmiş ve halen Irak ve Suriye’de bölücü Kürtlerle işbirliği içerisinde örtülü operasyonlar yürüten bir Israil vardır!

İşte bu İsrail ve Yahudi Barzani işbirliği ile Kuzey Irak bugün; MOSSAD ajanlarının cirit attığı ve İsrail Özel Kuvvetleri’nin özellikle Türkiye’ye karşı yuvalandığı bir bölge haline gelmiştir!

Yine bu şer ekseninin icraatlarıyla, 25 Eylül 2017 gününden bu yana tam 2000 kişi İsrail’den Kuzey Irak’a getirildi. Getirilen bu Yahudiler için Duhok, Süleymaniye, Musul, Kerkük, Erbil, Zaho ve Sincar’da ‘Yahudi mahalleleri’ tahsis edildi!

Hepsi bu kadar da değil.

Bölgeden gelen haberlere göre; Türkmen ve Araplardan gasp edilen bölgelere 400.000 Yahudi’nin daha getirilmesi planlanmış durumda. Yine getirilen Yahudilerin en az 70.000’inin Türk sınır bölgelerine yerleştirileceği ve mümkün olan en kısa zamanda da Başika’nın MOSSAD üssü yapılmaya çalışılacağı da gelen haberler arasında!

Batıdan kuşatılıyoruz!

Çünkü Batımızda, emperyalizmin emir eri ve tetikçisi Yunanistan vardır ve bu Yunanistan halen 17 adamızı işgal altında tutmaktadır. İşgal ettiği adalarımızı asker silah ve mühimmatla doldurmaya devam etmektedir. Bu yığınak açıkça ülkemize karşı yapılmaktadır. Yakın zamanda Yunan adaları ve işgal altındaki Türk adaları üzerinden Ege Bölgesi’ne her türden terörist ihraçları olursa hiç şaşırmayın. Zira Muğla’daki PKK sızmaları bunun habercisidir.

Doğumuzda ise tescilli Türk düşmanı kukla Ermenistan var!

Dışarıdan kuşatılıyoruz!

Çünkü Almanya, üstü örtülü bir silah ambargosu uygulamakta ve Alman menşeili silah sistemlerine yedek parça vermemektedir.

Daha da ilginci… Içeriden kuşatılıyoruz!

Başta Incirlik olmak üzere ülkemizdeki Amerikan üslerinde gizli bir yığınaklanma yapılıyor!

Ve işin kötüsü…

Artık yığınak tamamlanmak üzere!

Bütün bunlar herhangi bir savaşta, Türk ordusunun bir cephede sıklet merkezi oluşturarak zafer kazanmasını önlemeye, parça parça kuvvetlerle birçok cephede mücadeleye iterek zayıflatmaya, sarılmışlık duygusu ile mücadele azmini yok etmeye ve ezeli Türk yurdu olan Anadolu’nun üzerine kolayca çökebilme girişimleridir.

Ne yazık ki, Türk ordusunun yapmış olduğu son iki hamle çok önemli hamleler olmakla birlikte, yalnızca El Bab ve Idlip operasyonları bu yığınaklanmayı dağıtmaya ve bu emperyalist kuşatmayı kırmaya asla yeterli değildir. Henüz bataklığın merkezine hiç dokunulmamış ve yığınağı yapanlara engel olacak hiçbir icraat yapılmamıştır.

Peki, çözüm yok mu?

Elbette var.

Her zaman olduğu gibi yine “Türk milletinin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır”

Çözüm: Türk olmak ve Türk gibi davranabilmektedir.

Eğer engel olunmazsa, en az 7000 yıllık Türk töresi her şeye bir çare bulur, tam 2.226 yıllık Türk Devlet Aklı mutlaka her şeyi düşünür ve dünyanın en eski ve en savaşçı ordusu da gereğini gerektiği gibi yerine getirir.

Bütün bunlar boş sözler olmayıp tarihin ve talihin defalarca ispat ettiği yalın gerçeklerdir.

Evet, mutlaka bir şeyler yapılmalı.

Fakat her ne gerekiyorsa…

Hemen yapılmalı!

Yığınak tamamlanmadan…

Not: Burada gördüğünüz fotoğraf, Amerika’nın yalnızca Kobani’deki yığınaklanmasından bir karedir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.