Son Dakika Haberler

Cengiz, Terim İle Çalışmayacağım

Cengiz, Terim İle Çalışmayacağım
Okunma : 335 views Yorum Yap

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yaptığı basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Cengiz, Fatih Terim ile çalışmayacağını belirterek, Terim’le yola devam etmesi için tek şartının Terim’in özür dilemesi olduğunu ifade etti.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz 14.30 da başlayan ve 2 saat süren basın toplantısında bomba açıklamalarda bulundu. Yönetimden aday çıkarsa onu destekleyeceğini belirten Mustafa Cengiz, aday olmayı düşünmediğini ifade etti.

Cengiz, ancak aday çıkmazsa yeniden başkan adayı olabileceğinin sinyallerini verdiği konuşmasında bir gazetecinin Fatih Terim ile devam edecek misiniz sorusuna, “Ben Sevgili Fatih Hoca ile devam etmeyi düşünmüyorum” cevabını verdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Benim görev sürem doluyor yasal olarak. Medeni Kanunun Derneklere ilişkin hükümde, böyle zorunlu durumlarda 1 kişi bile kalsa yönetim devam ediyor. Kayyum atanmıyor, bu bizi rahatlattı. Ben ayın 1’i itibarıyla Fatih Hoca ile devam etmeyi düşünmüyorum” dedi.

Cengiz açıklamasının devamında, “Sevgili Fatih Terim hocamız, konuşurken beni buz gibi etti. Abdürrahim ve arkadaşlarla beraberdik. Yusuf yerinden fırladı. Benim gözlerim faltaşı gibi açıldı. İçerideki ve dışarıdaki düşmanlar” dedi.

“Biz düşmanız. Sen nasıl teknik direktörlük yapacaksın? Biz Brütüs mü oluyoruz? O anda istifa etmeliydi. Ona o yakışırdı. Fatih Hoca’dan biz bunu hiç beklemedik. Ben 6 gündür her gün hastanedeyim her gün, iki tane beyinde çıkmış. Ben de kendimi düşünceli adam zannediyordum. Aramızda sinirden uyumayan var. Var olasın Fatih Hocam. Düşmanlarını duman ediyorsun. Seni tebrik ediyorum sevgili hocam, yürekten tebrik ediyorum. Konuştukların, o kelimeyi demek istemiyorum, eserinle övünebilirsin. Tekrar kemoterapiye başladım. Yapma be hocam. Bir kere geçmiş olsuna gelmedin bana. Oğlumu aradın. Bir kere geleydin ya vallahi bekledim.”