Son Dakika: Çanakkale’de Mozaik Piri Reis Haritası Yenilendi *** Arıtılmış Su Fiyatlarında İndirim Yapıldı *** Başkan Ertuğrul Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor *** Çanakkale’de 50 Şüpheli Hakkında İşlem Yapıldı *** Hava Sıcaklıkları Konusunda Uyarı Yapıldı *** 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Törenleri *** Kan Kokan Yasa Teklifi Geri Çekilmelidir *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

65. Yıl Ruhuna Kolektif Bir Resim

Kuruluşunun 65.Yılını iz bırakacak bir eserle taçlandırmak isteyen Kale Grubu; Ressam Mehmet Sinan Kuran’ın öncülüğünde, çoğunluğunu Kale çalışanlarının oluşturduğu ve 6000 kişinin dahil olduğu ‘İyi Bak Dünyana Kolektif Resim Çalışması’nı..

65. Yıl Ruhuna Kolektif Bir Resim
Yayınlanma: 562 Okuma

Kuruluşunun 65.Yılını iz bırakacak bir eserle taçlandırmak isteyen Kale Grubu; Ressam Mehmet Sinan Kuran’ın öncülüğünde, çoğunluğunu Kale çalışanlarının oluşturduğu ve 6000 kişinin dahil olduğu ‘İyi Bak Dünyana Kolektif Resim Çalışması’nı hayata geçirdi.

Kale Grubu’nun “İyi Bak Dünyana” yaklaşımını ve 65.Yılının ruhunu yansıttığı kolektif resim çalışması, Kale Grubu üst yönetimi ve merkez ofisin yanı sıra Mardin’den Isparta’ya, Erzurum’dan Mersin’e kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki Kale çalışanlarının katkılarıyla oluşturuluyor.

Daha sürdürülebilir, daha müreffeh ve daha adil bir dünya için faaliyet gösterdiği her alanda değer üretmeye odaklanan Kale Grubu, bireyden başlayıp tüm toplumu sarmalayacak bir farkındalık oluşturmak amacıyla “İyi Bak Dünyana” hareketini çeşitli faaliyetlerle desteklemeye devam ediyor. 65.Yılını kutlamaya hazırlanan Kale Grubu, bu kapsamda çalışanlarının ve paydaşlarının dahil olabileceği özel bir kolektif resim çalışmasını hayata geçiriyor.

Kale Grubu’nun İyi Bak Dünyana yaklaşımının ve bugünden kuşaklar ötesine bırakacağı değerlerin bir simgesini oluşturacak olan ‘İyi Bak Dünyana Kolektif Resim Çalışması’ ünlü ressam Mehmet Sinan Kuran öncülüğünde oluşturuluyor. Kale Grubu üst yönetimi ve Merkez Ofis çalışanlarının yanı sıra Mardin’den Isparta’ya, Erzurum’dan Mersin’e kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki grup çalışanlarının hem “İyi Bak Dünyana” perspektifini hem de 65.Yıla dair duygularını yansıttığı kolektif resme, aynı zamanda Kale Grubu’nun iş ortakları, birlikte ilerlemekten mutluluk duyduğu sosyal girişimciler ve paydaşlarından oluşan ekosistemi de katkı sunuyor.

Kale Grubu Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Rana Birden, projeyi tasarlarken “İyi Bak Dünyana” hareketinden ilham aldıklarını belirterek “Ressam Mehmet Sinan Kuran öncülüğünde, her bir çalışanın, katkısıyla bütünün bir parçası hissedeceği kolektif bir resim oluşturmayı hayal ediyoruz. İyi Bak Dünyana felsefesiyle uyumlu, herkesi ilham almaya ve harekete geçmeye çağıran, sonuç kadar süreci de önemseyen bu öncü ve yenilikçi çalışmada, her bireyi kendi dünyasına daha yakından bakmaya, eşitlikçi bir şekilde çalışıp üretimin ve sahici bir diyaloğun parçası olmaya davet ediyoruz” dedi.

Kolektif Resim Çalışması 27 Temmuz Seramik Bayramı’nda Tamamlanacak

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Levent’teki genel merkezde Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay’ın ilk dokunuşuyla başlayan çalışma, Kale Grubu’nun doğduğu topraklar olan Çan’da sona erecek. Çalışmaya son dokunuşu, Kale Grubu’nun 65. Kuruluş yıl dönümü olan 27 Temmuz’da yine Zeynep Bodur Okyay yapacak.

Tüm katılımcıların kendi yaratıcılıklarını öne çıkardığı yenilikçi ve eşitlikçi bir çalışma olan kolektif resim çalışmasıyla yaklaşık 6000 kişiye ulaşılacağı tahmin ediliyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.