Güncel Haber: CHP’li Erkek; Çanakkale’ye Kent Park Gelecek *** CHP Gelibolu Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı *** Yazar Sinan Yağmur Çan’lılar İle Buluştu *** Çanakkale’de 3. Deprem Çalıştayı Yapıldı *** Çan’da Kitap Günleri ve Yazar Buluşmaları Başladı *** İskenderoğlu “Sorunları Çözecek Projeler İle Sahadayız” *** CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** "WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Bolayır’da Çevre Toplantısı Yapıldı

Gelibolu Kent Konseyi Çevre Meclisi tarafından yürütülen “Temiz Bolayır Projesi” ile ilgili Bolayır Köyü’nde bir toplantı yapıldı. Toplantıya Çanakkale Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, Çanakkale Çevre Şehircilik..

Bolayır’da Çevre Toplantısı Yapıldı
Yayınlanma: 481 Okuma

Gelibolu Kent Konseyi Çevre Meclisi tarafından yürütülen “Temiz Bolayır Projesi” ile ilgili Bolayır Köyü’nde bir toplantı yapıldı.

Toplantıya Çanakkale Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, Çanakkale Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Bekir Çelen, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ, Gelibolu Mal Müdürü Arif Çelik, Çöpüne Sahip Çık Vakfı Yöneticisi Ece Kuray, Gelibolu Kent Konseyi Çevre Meclisi yetkilileri ile Bolayır Köyü Muhtarı Adem Can katıldı.

Toplantıda Gelibolu Kent Konseyi Çevre Meclisi tarafından yürütülen “Temiz Bolayır Projesi” kapsamında yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi verildi.

Toplantının ardından Çanakkale Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, Çanakkale Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Bekir Çelen, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ve Gelibolu Mal Müdürü Arif Çelik, Bolayır Köyü Baklaburnu sahilinde incelemelerde bulundular.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.