Güncel Haber: Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** Çanakkale’de Aranan Şahıslara Operasyon Yapıldı *** Şampiyon Karateci Beyza Akkaya Coşkuyla Karşılandı *** ÇOMÜ Teoman Alpay Koro Günleri *** Meral Abla Buna Çok Kızar *** Basın İlişkilerinde İncelik: Değer Verme ve Denge *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

ÇOMÜ: İnternet Gazetecileri İle Toplantı Gerçekleştirildi

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri ile Dardanos Yerleşkesinde bir toplantı gerçekleştirildi. Dardanos Yerleşkesi Gün Batımı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R Cüneyt Erenoğlu,..

ÇOMÜ: İnternet Gazetecileri İle Toplantı Gerçekleştirildi
Yayınlanma: 86 Okuma

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği üyeleri ile Dardanos Yerleşkesinde bir toplantı gerçekleştirildi.

Dardanos Yerleşkesi Gün Batımı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R Cüneyt Erenoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak, beraberinde Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Nida Esin Çelik, Taner Arçukoğlu, Özer Şut, Cenk İşver, Mustafa Yıldız ile ÇOMÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Sercan Karav, Üniversite- Kamu- Sanayi- Sivil Toplum Kuruluşları İş Birliği (ÜKSAK) Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Kadir Yılmaz, Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Savaş Gürdal katıldı.

Toplantıda internet basınının önemine vurgu yapan Rektör Erenoğlu, “Üniversitemiz köklü bir üniversite. Araştırma ve geliştirme alanlarında da ciddi potansiyelleri içinde barındıran bir üniversite. Bu potansiyelden hareketle ürettiğimiz ve üreteceğimiz projeler ile göreve geldiğimiz günden bugüne söylediğimiz gibi üniversitemizi şehrimize, şehrimizi de üniversitemize taşımak istiyoruz. ‘Birlikte Daha İleri’ mottomuzdan hareketle şehrimizde bulunan tüm Kamu- Sanayi- Sivil Toplum Kuruluşları ile sık sık bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu bağlamda tanıtım alanında da basın mensuplarımız çok önemli bir yere sahip. Özellikle günümüzde yeni medya ile basın internette aktif rol alıyor. Beraber çok iyi işlere imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

Toplantı; ÇOMÜ’de gerçekleşen ve gerçekleştirilecek projelerin tanıtımları hakkında fikir alışverişleri ile son buldu.

#ÇOMÜ | #Çanakkale | #İnternet |RCüneytErenoğlu | #GökhanKökçak | #Gelibolu

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.