Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu, İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni Ziyaret Etti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti. 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde kurulan derneğe ziyaretler sürüyor. ÇOMÜ..

ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu, İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni Ziyaret Etti
Yayınlanma: 97 Okuma

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği’ni ziyaret etti.

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde kurulan derneğe ziyaretler sürüyor. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu da derneği ziyaret ederek, hayırlı olmasını temenni etti.

Rektör Erenoğlu, yerel basının ve özellikle internet basınının önemine değindi. Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, “ÇOMÜ ve Basın olarak ortak proje çalışmalarına hazırız. Birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız” dedi.

Rektör Erenoğlu: Basın, toplumda farkındalık yaratır

Rektör Erenoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, basının toplumda farkındalık yaratmada önemli bir rol oynadığını söyledi. Erenoğlu, “Basın, toplumu bilgilendiren, gelişmelerden haberdar eden ve kamuoyunun oluşmasında önemli bir rol oynayan bir kurumdur. Özellikle internet basınının, günümüzde daha da önemli hale geldiğini görüyoruz. İnternet basını, hızla gelişen teknoloji sayesinde, daha geniş kitlelere ulaşarak, daha etkili bir iletişim aracı haline gelmiştir” dedi.

Erenoğlu: Basın ve üniversite işbirliğine hazırız

Rektör Erenoğlu, ÇOMÜ’nün, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir üniversite olduğunu belirterek, basın ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Erenoğlu, “ÇOMÜ olarak, yerel basın ile işbirliğine büyük önem veriyoruz. Basın, üniversitemizin çalışmalarının daha geniş kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu işbirliğini daha da geliştirmek için her zaman hazırız” diye konuştu.

Kökçak: Rektör Erenoğlu’na teşekkürler

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak’da ÇOMÜ Rektörü Erenoğlu’na Derneği ziyaret ettiği için teşekkürlerini sundu.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Başkanı Gökhan Kökçak da, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kökçak, “Rektörümüzün ziyareti, bizler için çok anlamlıydı. Rektörümüzün yerel basına verdiği önemi görmekten mutluluk duyduk. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.