Güncel Haber: 100. Yıl Cumhuriyet Hatıra Ormanları Kuruluyor *** Collective Resim Sergisi Açıldı *** Başkan Özacar’ın Namık Kemal’i Anma Mesajı *** Güneşhan: “Yurtlarda İnsani Koşullar Sağlanmalı” *** Gazze İçin Ayasofya’da Buluştular *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Gelibolu Sardalya Festivali Tarihi Belirlendi

Ondokuz gündem maddesiyle toplanan Gelibolu Belediye Meclisi, Nisan ayı mesaisini ikinci oturumla tamamladı. 21.Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin 07-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılmasını kararlaştırdı. Gelibolu Belediye..

Gelibolu Sardalya Festivali Tarihi Belirlendi
Yayınlanma: Güncelleme: 75 Okuma

Ondokuz gündem maddesiyle toplanan Gelibolu Belediye Meclisi, Nisan ayı mesaisini ikinci oturumla tamamladı. 21.Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin 07-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılmasını kararlaştırdı.

Gelibolu Belediye Meclisinin Nisan ayı olağan toplantısı ikinci birleşimle tamamlandı. Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın yönettiği toplantıda, ilk olarak S Plaka talebi ile ilgili Plan Bütçe Komisyonunda görüşülen gündem maddesi komisyonun görüşü doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi.

Muhtarlıklar Müdürlüğü Kuruldu

Belediye Meclisinin 07 Şubat 2018 tarih ve 200 sayılı kararı ile Plan Bütçe Komisyonuna havale edilen yazı ve eklerin incelenmesi sonucunda, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün adının değiştirilerek Muhtarlıklar Müdürlüğü yapılması görüşü meclisten de onay aldı.

Başkan Özacar, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda alınan karar ile ilgili yaptığı açıklamada, “Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün tüm iş ve işlemlerinin adı değiştirilen müdürlüğümüz tarafından yürütülmesine devam edilecektir. Muhtarlıklar Müdürlüğü ile ilgili tüm iş ve işlemler genelge doğrultusunda yerine getirilerek, gereği yapılan işlemler belediye başkan yardımcımızın bilgi ve sorumluluğu dahilinde sisteme işlenecektir” ifadelerini kullandı.

Zabıta Müdürlüğü’nce hazırlanan ’emir ve yasaklar yönetmeliğinin’ görüşülmek üzere ilgili komisyona havale edildiği toplantıda, 21.Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali’nin 07-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılması oy birliğiyle kabul edilirken, üç meclis üyesinden oluşan festival komisyonunun da oluşumu sağlandı.

Dilek ve temennilerin paylaşıldığı, Belediye Başkanı Özacar’ın devam eden ve planlaması yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunduğu toplantıda Mayıs ayı olağan toplantısının tarihi de 04 Mayıs 2018 saat 15.00 olarak belirlendi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.