Güncel Haber: Muharrem Erkek Mazbatasını Alarak Görevine Başladı *** Başkan Soyuak'tan Polis Haftası Ziyareti *** Özacar’dan Seçim Sonrası İlk Açıklama *** Bayram Trafiğinde Denetimler Arttı *** CHP’li Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldılar *** Dardanel Topunun Replikası Yapılacak *** Seddülbahir Kalesi Mimarlık Yıllığına Alındı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gelibolu Stratejik Planı Toplantısı

Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) tanıtım toplantısı yapıldı. Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı öncülüğünde yapılan Gelibolu’nun geleceğine ilişkin tüm paydaşların sahiplenme ve katılımcılık motivasyonu ile verecekleri katkılarla hazırlanacak olan Gelibolu İlçesi..

Gelibolu Stratejik Planı Toplantısı
Yayınlanma: 565 Okuma

Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) tanıtım toplantısı yapıldı.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı öncülüğünde yapılan Gelibolu’nun geleceğine ilişkin tüm paydaşların sahiplenme ve katılımcılık motivasyonu ile verecekleri katkılarla hazırlanacak olan Gelibolu İlçesi Stratejik Planı (2022-2026) tanıtım toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı yaptığı konuşmada; “Ülkemizin tarihi ve kültürel geçmişinde önemli bir yere sahip, bu kadim geçmişten tevarüs eden milli, manevi, birikim ve değerleriyle, bölgemizin cazibe merkezlerinden biri olma özelliği taşıyan Gelibolu’muzun yararına ilişkin planlamaların yapılması, tarihsel bir görev ve hatta tarihsel bir sorumluluktur. Bu planlamaların yapılması ve yapılan planlamaların gerçekleştirilmesinde başarıya ulaşılması Gelibolu ilçemiz ile ilgili tüm tarafların geniş katılımlı ve sahiplenme motivasyonu ile ortak aklı oluşturacak bir biçimde organize edilmesiyle olacaktır. Bu kapsamda 2022-2026 yıllarını kapsayan Gelibolu İlçesi Stratejik Planı hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız” dedi.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, konuşmasının sonunda daha önce Gelibolu’nun iyiliği ve gelişimi için hizmeti olan başta selefleri olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek Dönmez Polat, Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı’nın konuşmasının ardından katılımcıları Stratejik Planın hazırlanma süreci ile ilgili bilgilendirdi.

Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen Gelibolu İlçesi Stratejik Planı
toplantısına Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı dışında, 2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız, siyasi parti ilçe başkanları, kurum amirleri, meslek odaları temsilcileri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.