Güncel Haberler: Gelibolu Maratonu’nda Çanakkale Türküsü *** Uluslararası Gelibolu Maratonu 8. Kez Koşuldu *** Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

“Gençler Zekaları, Eğitimleri ve Umutlarıyla Ülkemizin Geleceğidir”

TÜSİAD tarafından Boğaziçi Üniversitesi’nde yaşanan son gelişmeler ile ilgili bir açıklaması yapıldı. Yapılan açıklama şöyle: “Gençler zekaları, eğitimleri ve umutlarıyla ülkemizin geleceğidir.” “Gençler zekaları, eğitimleri ve umutlarıyla ülkemizin geleceğidir. Boğaziçi..

“Gençler Zekaları, Eğitimleri ve Umutlarıyla Ülkemizin Geleceğidir”
716 Okuma

TÜSİAD tarafından Boğaziçi Üniversitesi’nde yaşanan son gelişmeler ile ilgili bir açıklaması yapıldı.

Yapılan açıklama şöyle:

“Gençler zekaları, eğitimleri ve umutlarıyla ülkemizin geleceğidir.”

“Gençler zekaları, eğitimleri ve umutlarıyla ülkemizin geleceğidir. Boğaziçi Üniversitesi ve tüm üniversitelerde gençlerin sesine kulak vermeye, bilime, fikir özgürlüğüne ve uzlaşıya dayanan değerleri yaşatmaya odaklanmalıyız.

Ekonomi, hukuk ve demokrasi reformlarının yeniden gündeme geldiği bu dönemin, barışçıl, kimseyi ayrıştırmayan, kapsayıcı yaklaşım ve çözümlerin öne çıkarılması için bir fırsat olarak değerlendirilmesini diliyoruz.

Ülkemiz güçlü ve özerk kurumlar, eğitim, bilim ve teknolojiyle gelişecektir. Genç nesillerin kendi ülkesinde değer yaratabileceği ve fikir zenginliği oluşturabileceği bir iklimi hep birlikte sağlayabilmeliyiz.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.