Son Dakika: Bu Cana Yardım Edecek Kimse Yok Mu? *** Gelibolu’da TSM Bahar Konseri Verildi *** Şehit Ağırman Gelibolu’da Toprağa Verildi *** 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gençliğin Gözüyle Atatürk ve 19 Mayıs

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla Gelibolu Belediyesi tarafından “Gençliğin Gözüyle Atatürk ve 19 Mayıs” konulu liseler arası şiir ve kompozisyon yarışması düzenlendi. Yarışmanın katılım koşulları şöyle:..

Gençliğin Gözüyle Atatürk ve 19 Mayıs
Yayınlanma: 1.212 Okuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla Gelibolu Belediyesi tarafından “Gençliğin Gözüyle Atatürk ve 19 Mayıs” konulu liseler arası şiir ve kompozisyon yarışması düzenlendi.

Yarışmanın katılım koşulları şöyle:

1- Yarışma ilçemiz sınırları içerisindeki lise öğrencileri arasında yapılacak.

2- Eserlerin yazımı 3 (üç) sayfayı geçmeyecek.

3- Beyaz çizgisiz dosya kağıdına elle mürekkepli kalemle yazılacak, sayfaların arka yüzü kullanılmayacak.

4- Yarışmaya katılacak öğrencilerin adı, soyadı, sınıfı, numarası, okulu ve ders öğretmeni sayfanın arka yüzüne sol alt köşeye yazılacak.

5- Değerlendirmede şiir ve kompozisyon yazma kuralları dikkate alınacak.

6- Alıntı olmayıp tamamen özgün eserlerin olmasına dikkat edilecek. (Bu konudaki sorumluluk tamamen öğrencinin kendisine ait olacak)

7- Yarışmacılar eserlerini en geç 18-05-2021 Salı günü masai bitimine (saat: 16.00) kadar, tam kısıtlama dönemine denk gelmesi nedeniyle bizzat kendileri ya da velileri aracılığı ile Gelibolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne teslim edebilecekleri gibi kultur@gelibolu.bel.tr adresine mail yoluyla ulaştırabilecekler.

8- Yarışmaya katılan eserlerin değerlendirmesi 24-05-2021 tarihinde Belediye Encümen Salonu’nda şiir ve kompozisyon yarışması için oluşturulan jüri tarafından saat 10.00’da yapılacak.

9- Derece alan katılımcılar için ödül töreni yapılacak. Ödüller 28-05-2021 Cuma günü Belediye Nikah Salonu’nda saat : 15.00’te verilecek. Ödül törenine pandemi dolayısıyla sadece dereceye giren öğrenci ve bir aile ferdi katılacak.

10- Yarışmaya katılan şiir ve kompozisyonlar iade edilmeyecek.

11- Uygun görülen eserler Gelibolu Belediyesi katalog, bülten, broşür ve afişlerinde kullanılabilecek.

Yarışmanın Ödülleri :

1- Bilgisayar Tablet,
2- 750 TL
3- 500 TL
4- 250 TL (Mansiyon)

Gelibolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün 0 286 566 10 11 (Dahili 1001) numaralı telefonundan bilgi alınabilecek.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.