Son Dakika Haberler

“Gümüş Adam” Vizyona Hazır

“Gümüş Adam” Vizyona Hazır
Okunma : 310 views Yorum Yap

İran’da çekimleri gerçekleşen ve araya pandemi girmesinden dolayı yayına giremeyen “Gümüş Adam” adlı filmde ünlü sanatçı Arif Güngör’de yer aldı.

Yönetmenliğini Muhammed Hüseyin Latifi’nin üstlendiği “Gümüş Adam” adlı film projesinin çekimleri İranlı ve Türk oyuncuların yer aldığı kadroyla Türkiye’de başlamış ve İran’da devam etmişti.

Film kadrosunda Türkiye’den Şeyda Terzioğlu, Edip Tutal, Mustafa Yabaş, Aleyna Al, Zeynep Kale ve Arif Güngör gibi oyuncular yer alıyor.

Söz konusu filmin yapımcılığını ise Perviz Emiri üstleniyor.

İran bayrağı, milli kimlik, vatan sevgisi ve büyük başarıya imza atan İranlı gençleri konu alan filmin ülkedeki çekimleri son günlerde tamamlamıştı.

Ünlü yönetmenlerden Muhammed Hüseyin Latifi ve Ali Rıza Necefzade’nin yönetmenliğinde çekilen ve gelecek aylarda vizyona girmesi beklenen Gümüş Adam sinema filminde, İran’ın sinema ve tv dünyasından tanınan Mehdi Soltani, Iraj Nozari, Nader Soleimani gibi ünlü oyuncularla rol alma deneyimi elde eden Arif Güngör, film sayesinde İran’da büyük bir tanınırlık elde etmeyi başardı.

Film çekimleri sırasında İran’ın en ünlü dövüşçülerinden Hamed Hayri ile tanışan Arif Güngör, kendisine yapılan düet teklifini kabul ederek İran’daki iş birliklerini büyüttü ve Hamed Hayri’yle stüdyoya girdi. İran’da daha önce yasaklanan ve çok yakında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir plak şirketinden müzikseverlerle buluşması beklenen iki tane Farsça şarkının İran ve Türkiye’de büyük bir yankı uyandırması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)