Son Dakika: Troyalı Melek Resim Sergisi Açıldı *** Geliboluspor’da Yeni Yönetim Belirlendi *** Çanakkale’de Mozaik Piri Reis Haritası Yenilendi *** Arıtılmış Su Fiyatlarında İndirim Yapıldı *** Başkan Ertuğrul Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor *** Çanakkale’de 50 Şüpheli Hakkında İşlem Yapıldı *** Hava Sıcaklıkları Konusunda Uyarı Yapıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Kaymakam Bekir Abacı’nın Ziyaretleri

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, bir takım ziyaretlerde bulunarak Gelibolu 112 Acil Servislerini, Aile Sağlığı Merkezlerini ziyaret ederek sağlık personelleri ile görüştükten sonra, 2’nci Kolordu Komutanlığını ziyaret ederek 2’nci Kolordu Komutanı..

Kaymakam Bekir Abacı’nın Ziyaretleri
Yayınlanma: 864 Okuma

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, bir takım ziyaretlerde bulunarak Gelibolu 112 Acil Servislerini, Aile Sağlığı Merkezlerini ziyaret ederek sağlık personelleri ile görüştükten sonra, 2’nci Kolordu Komutanlığını ziyaret ederek 2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız ve sonrasında Gelibolu Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Kaymakam Abacı son olarak Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak’ı ziyaret ederek görüşmelerde bulundu.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, Gelibolu 1 ve 2 nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını, Gazi Süleyman Paşa Aile Sağlığı Merkezini, Hacı Mustafa Tarıman Aile Sağlığı Merkezini ve 112 Acil Servisini ziyaret ederek sağlık personeli ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Sağlık personeli ile bir süre sohbet eden Kaymakam Abacı, sağlık personeline teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı sonrasında 2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız’ı makamında ziyaret etti.
2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız ve Kaymakam Bekir Abacı bir süre görüşerek sohbet ettiler. 2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız, Kaymakam Bekir Abacı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı daha sonra ise Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret etti.
Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar ve Kaymakam bir süre görüşerek ilçenin sorunları konusunda görüş alışverişinde bulundular. Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar, Kaymakam Bekir Abacı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı son olarak Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak’ı makamında ziyaret etti. Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak ile Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı bir süre görüşerek sohbet ettiler. Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, Kaymakam Bekir Abacı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretten dolayı kendisine teşekkür etti.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.