Güncel Haber: Moğollar'dan Çanakkale'de Yardım Konseri *** Öğrenci Pansiyonlarının Hali İçler Acısı *** Kanada’da “Çanakkale Ruhu Anıtı” Açıldı *** Gelibolulu Okçu Nisanur Yıldırım Türkiye Şampiyonu *** Dokuz Sekizlik Roman Gecesi Yapıldı *** Küçük Önlemler İle Kalp Sağlığınızı Koruyabilirsiniz *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu Çanakkale İl Koordinatörlüğü tarafından “Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantısı” düzenlendi. Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü himayesinde, Tarım ve Kırsal Kalınmayı Destekleme Kurumu..

Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantısı
314 Okuma

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu Çanakkale İl Koordinatörlüğü tarafından “Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.

Tarım ve Orman Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü himayesinde, Tarım ve Kırsal Kalınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale ve Balıkesir İl Koordinatörlükleri işbirliği ile çevrimiçi toplantı platformu kullanılarak “Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.

25 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün katılımcılara IPARD programını tanıtmasının ardından TKDK Balıkesir İl Koordinatör Vekili Nevzat Göksu ve TKDK Çanakkale İl Koordinatör Vekili Mahmut Uçar, Balıkesir ve Çanakkale’de yürütülen faaliyetler ve desteklenen projelerle ilgili katılımcılara bilgi verdi. Daha sonra, TKDK Merkez Teşkilatı uzmanları tarafından IPARD programı kapsamında destek verilen sektörlerle ilgili sunum yapıldı.

Yapılan sunum ve bilgilendirmelerin ardından, TKDK desteğiyle yatırımlarını gerçekleştiren Çanakkale ve Balıkesir’deki yatırımcılar, projelerini gerçekleştirirken yaşadıkları tecrübelerini katılımcılara aktardı. Genel değerlendirmeler ve soruların cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.

Toplantıya, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri ile birlikte STK, kooperatif ve üretici birliklerinden çok sayıda kişi katıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.