Son Dakika Haberler

“Troia’nın İzinde” Herkes İçin Seramik Atölyeleri

“Troia’nın İzinde” Herkes İçin Seramik Atölyeleri
Okunma : 95 views Yorum Yap

Çanakkale Seramik Müzesi tarafından 03-26 Ağustos 2021 tarihleri arasında “Herkes İçin Seramik Atölyeleri” düzenleniyor.

58.Uluslararası Troia Festivali kapsamında “Troia’nın İzinde” konseptiyle oluşturulan atölye çalışmasıyla kent yaşamını paylaşan herkesin seramik sanatıyla uygulamalı olarak tanışması, sanatsal bir üretimin içinde olmasını amaçlıyor.

Eğitim ve uygulama süreçleri seramik eğitmenleri tarafından verilecek atölye, Çanakkale Seramik Müzesi bahçesinde gerçekleşecek. Katılımcıların öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirme teknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturmak konusunda pratik yapmaları sağlanacak. Çanakkale merkezde yaşayan herkesin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği atölyenin seramik malzemeleri de Çanakkale Belediyesi tarafından temin edilecek.

Başvuru için katılım formu www.canakkaleseramikmuzesi.org adresinden e-posta olarak canakkaleseramikmuzesi@gmail.com adresine gönderilmesi ya da Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No: 31-33 Merkez Çanakkale adresine elden ulaştırılması gerekmekte.

Son başvuru tarihi: 30 Temmuz 2021 Cuma Saat: 19.00

Katılım, Atölye Programı ve Ayrıntılı Bilgi İçin;
www.canakkaleseramikmuzesi.org
Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi
Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No: 31-33
0286.211 01 30 (Pazartesi hariç hafta içi 10.00-19.00 saatleri arası kayıt yapılabilir)