Son Dakika Haberler

Çanakkale Birinci Amatör Lig Maçları

Çanakkale Birinci Amatör Lig Maçları
Okunma : 118 views Yorum Yap

Çanakkale Birinci Amatör Lig de 3.Hafta maçları oynanacak.

Çanakkale Birinci Amatör Lig A Grubu 3.Hafta maçlarında Arslancaspor ile Dümrekspor, Tarımspor ile Bayramiç Belediyespor ve Ezine 22 Eylülspor ile Çanakkale Genç 1915 Spor karşılaşmaları oynanacak.

Çanakkale Birinci Amatör Lig A-Grubu 3.Hafta Maç Programı:

26 Mart 2022 – Cumartesi

Saat: 14.00: Çanakkale Arslancaspor – Dümrekspor
Saat: 15.00: Ezine 22 Eylülspor – Çanakkale Genç 1915 Spor
Saat: 16.00: Çanakkale Tarımspor – Bayramiç Belediyespor

Çanakkale Birinci Amatör Lig B Grubu 3.Hafta maçlarında 1966 Çanakkalespor ile Esenler Gençlikspor, Geyikli Belediyespor ile Atatürk Mah. Umut Gençlik ve Onurspor ile Karacaören FK karşı karşıya gelecekelr.

Çanakkale Birinci Amatör Lig B-Grubu 3.Hafta Maç Programı:

26 Mart 2022 – Cumartesi

Saat: 12.00: 1966 Çanakkalespor – Çanakkale Esenler Gençlikspor
Saat: 13.00: Onurspor – Karacaören FK

27 Mart 2022 – Pazar

Saat: 14.00: Geyikli Belediyespor – Atatürk Mah. Umut Gençlik

Çanakkale Birinci Amatör Lig C Grubu 3.Hafta maçlarında Aydoğanspor ile Gölcükspor, Bolayır Gençlikspor ile Gökçeadaspor ve Çardakspor ile Evreşespor karşılaşacaklar.

Çanakkale Birinci Amatör Lig C-Grubu 3.Hafta Maç Programı:

26 Mart 2022 – Cumartesi

Saat: 14.00: Çardakspor – Evreşespor

27 Mart 2022 – Pazar

Saat: 13.00: Bolayır Gençlikspor – Gökçeadaspor
Saat: 15.30: Gelibolu Aydoğanspor – Gelibolu Gölcükspor

Çanakkale Birinci Amatör Lig D Grubu 3.Hafta maçlarında Terzialanspor ile Yeniçiftlik Ecespor, Kalkımspor ile 23 Eylül Ortaokuluspor ve Yenicespor ile Kavaklık Gençlikspor karşı karşıya gelecekler.

Çanakkale Birinci Amatör Lig D-Grubu 3.Hafta Maç Programı:

26 Mart 2022 – Cumartesi

Saat: 14.00: Terzialanspor – Yeniçiftlik Ecespor
Saat: 14.00: Kalkımspor – 23 Eylül Ortaokuluspor

27 Mart 2022 – Pazar

Saat: 14.00: Yenicespor – Kavaklık Gençlikspor

Haber: Osman Okan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)